Przedszkole i szkoła podstawowa

Szkolny serwis cateringowy zapewnia nasz partner Gastro Team.

Każdy posiłek, którego koszt wynosi 15 zł, jest układany w porozumieniu z dietetykiem i zawiera :

  • Przystawkę (zupa lub sałatka)
  • Danie gorace
  • Produkt mleczny
  • Deser

Rejestracja można dokonać w biurze usługodawcy na początku roku szkolnego (sala 105) w celu podpisania umowy i wypełnienia formularza w którym są informacje o ewentualnych alergiach pokarmowych czy nietolerancjach dziecka. (konstancinska@gastroteam.pl / + 48 510 12 12 01)

JADŁOSPIS STYCZEŃ 2020

JADŁOSPIS SADYBA LUTY 2020

JADŁOSPIS MARZEC 2020

Gimnazjum i liceum

Stołówka szkolna, prowadzona przez Gastro Team, działa na zasadzie samoobsługi. Koszt: 16,50 pln za posiłek (przystawka, danie). Kontakt : tel 48 22 616 50 68 – Walecznych@gastroteam.pl


System e-Stołówka

  • system e-Stołówka działa online na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu
  • nie trzeba instalować żadnej aplikacji
  • do prawidłowego działania wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz aktywne konto w którym loginem jest Twój adres e-mail oraz samodzielne zdefiniowane hasło
  • uzyskanie dostępu możliwe jest tylko przez link aktywacyjny wysłany przez operatora systemu

KROK 1. Uzyskanie dostępu : Zgłoś operatorowi stołówki chęć uzyskania dostępu podając swój adres e-mail.  Na ten adres zostanie wysłany link aktywacyjny z dostępem do konta żywienia Twoich dzieci.

KROK 2. Aktywacja dostępu : Po otrzymaniu wiadomości e-mail z linkiem, należy na niego kliknąć. Po przejściu na stronę systemu, wystarczy podać swoje dane osobowe, zdefiniować indywidualne hasło oraz po zapoznaniu się zaakceptować regulamin oraz politykę  prywatności. Zapisanie danych spowoduje aktywację konta i umożliwi korzystanie z systemu.

Zasilanie konta

Zakupów w bufecie można dokonać tylko w ramach dostępnych środków. Zasilenia konta można dokonać za pośrednictwem szybkich płatności online Przelewy24.

KROK 1. Panel rozliczenia.

KROK 2. Potwierdzenie przejścia do płatności.

KROK 3. Wybór banku

KROK 4. Zakończenie operacji

Menu WALECZNYCH LUTY 2020


Zebrania komisji stołówkowej

Dwa razy w roku zbiera się komisja stołówkowa. Pod przewodnictwem Dyrektora przedstawiciele rodziców, nauczyciele, przedstawiciel firmy cateringowej i uczniowie dyskutują nad wyborem jadłospisu i organizacją usług.